Přijímáme hotovost i platební karty
cs

Nejčastější otázky

1. Jak dlouho je potřeba nechat schnout sedačku a čalounění?

Po mokrém čištění sedačky a čalounění doporučujeme nechat tkaninu proschnout alespoň čtyři hodiny, v závislosti na větratelnosti prostoru a také na okolní teplotě.

Čalounění, koberce a sedačky je nutné před použitím vždy nechat kompletně doschnout.

2. Jak dlouho schne koberec?

Po mokrém čištění doporučujeme nechat koberec schnout alespoň po dobu tří hodin. Pokud se jedná o kusový koberec, který je možné nechat schnout ve venkovních prostorách, za necelé dvě hodiny je většinou úplně suchý.

3. Za jak dlouho vyschne auto?

Zde záleží na mnoha faktorech. Nejdůležitějšími faktory jsou okolní teplota a možnost odvětrávání. Pokud je Váš automobil čištěn za příznivého a teplého počasí a je možné jej nechat otevřený pro odpaření vody, do čtyř hodin bude suché. V opačném případě, kdy není možné nechat auto otevřené, může auto schnout až 3 dny.

4. Jak dlouho bude trvat čištění?

Čas se odvíjí od individuálního znečištění a dalších faktorů, které jsou dány konkrétními potřebami zákazníka. Obvyklá délka návštěvy u zákazníka s čištěním trvá 1-2 hodiny. Čištění interiéru automobilu trvá běžně 3-5 hodin.

5. Co při návštěvě budeme od Vás potřebovat?

Pouze přístup k teplé vodě a elektrické zásuvce.

Extrakční čistící metoda

("Mokrou cestou")

Metoda spočívá v regulovaném tlakovém vstřikování čisticího prostředku s teplou vodou do vláken koberce a čalounění. Následné odsávání nečistot do sběrné nádoby odstraní všechny nečistoty, prach, roztoče i alergeny. Tímto čištěním můžeme vyčistit většinu běžně používaných potahových materiálů a jedná se o nejefektivnější metodu čištění.