Přijímáme hotovost i platební karty
cs

Obecné informace

Jak dlouho je potřeba nechat sedačku a čalounění po čištění schnout?

Po mokrém čištění sedačky a čalounění doporučujeme nechat tkaninu proschnout alespoň čtyři hodiny, v závislosti na větratelnosti prostoru a také na okolní teplotě. 

Čalounění, koberce a sedačky je nutné před použitím vždy nechat kompletně doschnout.

Jak dlouho schne koberec?

Po mokrém čištění doporučujeme nechat koberec schnout alespoň po dobu tří hodin. Pokud se jedná o kusový koberec, který je možné nechat schnout ve venkovních prostorách, za necelé dvě hodiny je plně suchý.


Za jak dlouho vyschne auto?

Zde záleží na mnoha faktorech. Nejdůležitějšími faktory jsou: okolní teplota a možnost odvětrávání. Pokud je Váš automobil čištěn za příznivého a teplého počasí a je možné jej nechat otevřený pro odpaření vody, do čtyř hodin bude suché. V opačném případě, kdy není možné nechat auto otevřené, může auto schnout až 3 dny.

Jak dlouho bude trvat čištění?

Čas se odvíjí od individuálního znečištění a dalších faktorů, které jsou dány konkrétními potřebami zákazníka. Obvyklá délka návštěvy u zákazníka s čištěním trvá 1-2 hodiny. Čištění interiéru automobilu trvá běžně 2-4 hodiny.

Co při návštěvě budeme od Vás potřebovat?

Pouze přístup k teplé vodě a elektrické zásuvce.

Extrakční čistící metoda

Zabýváme se hloubkovým čištěním čalounění a koberců extrakční metodou, pomocí nejúčinnějších prostředků a tepovacích strojů značky Kärcher. Tato metoda spočívá v regulovaném tlakovém vstřikování čisticího prostředku s teplou vodou do vláken koberce a čalounění. Následné odsávání nečistot do sběrné nádoby odstraní všechny nečistoty, prach, roztoče i alergeny. Tímto čištěním můžeme vyčistit většinu běžně používaných potahových materiálů.